logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Apple Bir İlki Gerçekleştirecek!

Apple tarafından kurulan güneş enerjisi panellerinden, firmanın fazla enerji etmesi ile birlikte ihtiyaç fazlasının satışı gündeme geldi.

Enerji ihtiyacının karşılanması ve bu konuda yeni araştırmaların yapılabilmesi adına Apple tarafından güneş enerjisi çiftliği kurulurken, kurulan bu çiftlikte fazla enerji elde edilmeye başlandı. Bu durum üzerine Apple yönetimi tarafından yeni bir karar alınırken, elde edilen fazla enerjisinin satışına karar verildi.

Yenilebilir Enerjiye Önem Veriyor!

Apple, yenilebilir enerji konusunda oldukça hassas davranırken, oldukça yüksek maliyetler ve yatırımlar ile çiftlik kurulmuştu. Kurulan çiftlik sayesinde enerji konusunda kendi kendine yetebilen ve maliyetleri düşüren Apple, fazla enerjiyi satarak ek gelir de elde etmeyi planlıyor.

Nevada ve Kaliforniya’daki bölgelerinde elde edilen enerjilerin satılacağı belirtilirken, bu doğrultuda özel bir şirket de ayarlandı. Apple Energy LLC adının verildiği şirket üzerinden üzerinden enerji satışının yapılacağı açıklanırken, satış işlemlerinin kimlere yönelik yapılacağı ile ilgili detaylar paylaşılmadı.

Yatırımlar Sürecek!

Konuyla ilgili detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi beklenirken, bu konuda yapılan açıklamalarda yenilebilir enerji çalışmalarından dolayı memnun kaldığı ve bu alana yatırımların da süreceği açıklandı. Gündeme gelen bu haberlerin ardından Apple'ın enerji sektörüne giriş yapacağına yönelik de pek çok iddia gündeme getirildi. Apple'ın enerji sektörüne girişi konusunda şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmazken, çalışmaların başarısı tüm dünyada takdirle karşılanıyor.

kiralık fotokopi, kiralık fotokopi makinesi, fotokopi makinesi kiralama

fotokopi kiralama, kiralık fotokopi makinası, fotokopi makinası kiralama

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz BeylikdüzüBeyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören KadıköyKâğıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile ŞişliTuzla Ümraniye  Üsküdar Zeytinburnu Üsküdar Ümraniye Bahçelievler Maslak Taksim Kasımpaşa İSTANBUL Mega Center Mecidiyeköy Ulus Etiler