logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Bağcılar fotokopi kiralama

FOTOKOPİ MAKİNASI KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Uygun fiyatlarla fotokopi makinası kiralamak istiyorsanız, aradığınız yerdesiniz. Fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama işlemleri ile maliyetlerinizi kontrol altına alabileceğinizin hatta fotokopi masraflarınızı büyük ölçüde azaltabileceğinizin garantisini veriyoruz. Bağcılar fotokopi kiralama hizmetini müşterilerinizin ihtiyacına uygun olarak sunuyoruz. 2008 yılından itibaren müşterilerimize fotokopi makinası satış, kiralama ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Binlerce kişi tarafından tercih edilen firmamız, aynı zamanda kurumsal referanslara da sahiptir. Herkesin fotokopi makinası kiralama noktasında bu avantajlardan yararlanmasını sağlamaktadır.

Ofiste yardımcınız olan yazıcı ve fotokopi makinaları belgelerin ve dokümanların kolaylıkla çoğaltılabilmesini sağlamaktadır. Özellikle iş yerlerinde, kamu dairelerinde ve eğitim alanında vazgeçilmez iş makinaları arasında yer almaktadır. Günümüzde fotokopi makinaları birden fazla amaçla kullanılabilmektedir. Hem matbaa, hem yazıcı, hem de renkli dokümanları çoğalmak için kullanılabilen fotokopi makinasını satın almak oldukça masraflı olabilir. Artık fotokopi makinası satın almadan, fotokopi işlemlerinizi kendi ortamınızda stressiz olarak halletme imkânınız var. Bağcılar fotokopi kiralama sitemi ile müşterinin makina bedeli ödemeden makina kullanımı sağlanır. Fotokopi makinası kiralama da toner, drum, teknik servis ve bakım ücretleri için ayrı bir ücret ödenmesi söz konusu değildir. Fotokopi için kullanılan kâğıtlar ise, müşteriye aittir. Fotokopi makinası kiralarken, firmanın güvenilir ve işinde uzman olmasına dikkat etmeniz gerekir. Firmanın makinalarının son teknolojiyi kullanıyor olması oldukça önemlidir. Ayrıca firmanın sadece fotokopi makinasının kaliteli olması yeterli değildir. Aynı zamanda kullandığı malzemeler de kaliteli olmalıdır. Cihazın garantili olması, firmanın teknik ekibinin tecrübeli olması oldukça önemlidir. Teknik ekibi yeterli olmayan bir firma bir arıza söz konusu olduğunda anında müdahale edemez. Fotokopi makinanızın toneri bittiğinde zamanında getiremez. Tecrübesiz bir firma, işlerinizin aksamasına sebep olur.

Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, sizin zaman kaybı yaşamamanız ve işlerinizin aksamaması için 7 gün 24 saat boyunca tecrübeli ve eğitimli teknik servis elemanları ile çalışmaktayız. Bağcılar fotokopi kiralama konusunda en iddialı olan firmayız. Firmamız kalite politikasından ve hizmet çizgisinden asla ödün vermemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet etmektedir.