logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Bayrampaşa fotokopi kiralama

KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNASI İLE MALİYETİNİZİ AZALTIN

İşyerinizde bulunan büro makinalarının periyodik olarak bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, müşterilerimizin kiraladığı ya da satın aldıkları büro makinalarının özellikle fotokopi makinası ve yazıcıların teknik servisini titizlikle yapıyoruz. Bayrampaşa fotokopi kiralama servisimizle tüm işyerlerinin kendine ait fotokopi makinalarının olmasını hedefliyoruz. Fotokopi makinası teknik servisinde uzman olan ekibimiz, her müşterimizin kiraladığı makinanın bakımı, tamiri ve yedek parça değişimini özenle yapmaktadır. Fotokopi makinasının bakımı yapıldığında parça ömrü daha uzun, kopya kalitesi daha yüksek olur. Ayrıca arızalanma oranı ciddi şekilde düşer. Arızalanmanın olmadığı makinalarla iş ve zaman kaybı yaşanma olasılığı da ortadan kalkmaktadır.

Eğer ofisinizde fotokopi makinası yoksa gün içerisinde sürekli fotokopi işlemleri için zaman kaybı ve stres yaşarsınız. Bununla birlikte iş yerinize fotokopi makinası satın aldığınız zaman da toner ve sarf malzeme fiyatları, bakım ve tamir masrafları yüzünden masrafa girersiniz. Günümüzde fotokopi makinası satın almadan da en uygun fiyatlı ve en kaliteli fotokopi makinasına kiralayarak sahip olabilirsiniz. Bayrampaşa fotokopi kiralama sistemini kullanan müşterilerimiz baskı ve çıktı masraflarını kolaylıkla kontrol altına alabilmektedir. Makinalara, tonere ve servise para ödemeden kiralama işlemi ile hem işyerinizin baskı maliyetini azaltın, hem de işlerinizi yetiştirmek için fazla güç ve zaman harcamayın. Siz işinize odaklanın, biz kiraladığınız fotokopi makinasının bakımını, servisini, yedek parça ve toner değişimini kısa sürede halledelim.  

Bayrampaşa fotokopi kiralama işleminin amacı, Bayrampaşa semtinde işyeri olan tüm firmaların çıktı maliyetini düşürmektir. Dünyanın en uzun ömürlü ve üstün teknolojisinin kullanıldığı Japon markası fotokopi makinalarını kiralayarak, kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Mülkiyeti firmamıza ait olduğu için fotokopi makinasında oluşan her sarf maliyetin karşılanması da firmamıza aittir. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları'ndan gönül rahatlığı ile fotokopi makinası ve yazıcı kiralayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamız, hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamanız için çalışmaktadır. Mobil destek hattı ile sorunlarla uğraşmadan işlerinize odaklanmanıza katkı sağlar.