logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Beyoğlu Fotokopi kiralama

FOTOKOPİ KİRALAMADA ÖNCÜ İSİM

Fotokopi makinesi kiralama hizmeti sayesinde ayrıca bir makine satın almanıza gerek yoktur. Bu sistem sizleri birçok gereksiz masraftan kurtardığı gibi arıza durumlarında ücretsiz teknik servis imkânı da sağlamaktadır. Firmamız uzun süredir profesyonel anlamda Beyoğlu Fotokopi kiralama hizmeti vererek sektörel anlamda kendini kanıtlamıştır. Fotokopi anlaşması yapılır yapılmaz, makineniz sizlere sıfır kutusu içinde teslim edilir ve hızlı bir şekilde kurulum işlemi gerçekleştirilir. Kadromuzda çalışan deneyimli kadromuz makineler hakkında bilgi sahibi kişilerdir. Bu sayede kurulum esnasında sizlere küçük bir kullanım eğitimi verilir ve fotokopi makinesi hakkında sormak istediğiniz her konuyu teknik personelimize sorma şansı yakalarsınız. Kurulum işlemi de ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kâğıt dışında tüm giderlerin firmamıza ait olduğu sistemde, ne fotokopi makinesinin, ne yazıcının, ne de tamir ve yedek parça gibi işlemlerin ücreti sizlerden istenir. Hizmetimizin hepsi sizlere yedekli bir şekilde verilmektedir. Beyoğlu Fotokopi kiralama hizmeti son derece ekonomiktir. Bu hizmetimiz dışında ayrıca ilçeye özel olarak tahsis edilmiş mobil araçlarımız mevcuttur. Bu araçlar sayesinde sizlere fotokopi makinesi arızalarında ivedi şekilde ulaşılmaktadır. Mobil servis elemanlarımız sizlere ihtiyaç durumunda hızla ulaşır ve yedekli toner desteği sağlayarak işlerinizin yarı yolda kalmasını engeller. Bunun haricinde olası durumlarda sormanız gereken soruların cevabını daha hızlı bir şekilde alabilmeniz için Tele Destek ekibimiz hazır şekilde beklemektedir. Arızanın çözülemediği durumlarda makineniz hemen yenisiyle değiştirilmektedir.

Firmamız profesyonel hizmetiyle sizlere %60 daha ekonomik bir alternatif sunmaktadır. Kopya maliyetinizi daha ucuza düşürmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yedekli ve ücretsiz olan tonerlerinizi her zaman elinizin altında bulundurmaktayız. Bakım işlemleri orijinal yedek parçalarla yapılır ve Beyoğlu Fotokopi kiralama hizmeti aldığınızda sizlere en kaliteli makineler teslim edilir. Sizinle sözleşme yaptığımızda taahhüt ya da zorunlu sözleşme süresi tarzı bir ibare bulunmamaktadır. Bu da demek oluyor ki hizmetimizi istediğiniz zaman istediğiniz sürede kullanma şansına sahipsiniz. Bu güne kadar hiçbir müşterimiz bizimle çalışmaktan pişman olmadı ve sözleşmelerini uzattılar. Biz de bu ilgiye layık olmaya çalışarak, elimizden gelenin en iyisini yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.