logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Çağlayan Fotokopi Kiralama

Çağlayan Fotokopi Kiralama 

Fotokopi için ihtiyacınız olan bütün makine, toner ve servis hizmetleri şirketimiz tarafından karşılandığı gibi, seçeceğiniz fotokopi kiralama tarifesiyle hem kaliteli hem de düşük bütçeli hizmet alacaksınız. Makineleri almanın, kiralamaktan daha pahalıya mal olduğunu biliyor muydunuz? İstediğiniz ve ihtiyacınız olan fotokopi ürünlerimiz tamamen Japon teknolojisi olmasının yanı sıra, tam donanımlı ürünlerimizdir.

Fotokopi Makinelerimiz Teknik Donanımı Neler? 

Kısa vadede çok daha karlı olacağınız kiralık fotokopi cihazlarımız, son teknoloji ve bütün teknik özelliklere sahiptir. Yazıcı ve fotokopi makinelerinin en iyi markalarından birçoğunu kullanmaktayız. Ürünlerimizin teknik donanımları şu şekildedir. 

Öncelikle hepsi deverlopersız ürünlerdir.

Dökme toner tozu özelliği

Lazer işlemleri 

USB-LPT 

Network 

FTP tarama

Kablosuz kullanım

Arkalı önlü kaliteli çekim

1 Dakikada 35-80 baskı 

Kitap kopyalama 

A5/A4/A3 kağıt boyutları 

Kaliteli ve uzun ömürlü kiralık fotokopi makinelerimiz, son derece kullanışlı ve uyumlu cihazlardır. Sessiz çalışma özellikleri, personel kartıyla çalışma özellikleri de bulunan makinelerimiz dakikada 35-80 sayfa sayısı baskı yapabildiği gibi, az tonerle çok işlem yapma özelliklerine de sahiptir. 

Teknik Donanım ve 7/24 Teknik Servis

Çağlayan fotokopi kiralama makinelerinin en çok yaşanan sorunlarından biri gün ortasında aniden arızalanma olasılığıdır. Yanlış kullanımlar ya da makinenin herhangi bir arızasından kaynaklanan problemler gün içinde çalışmanızı engelleyebilir, işinize ara vermenizi sağlayabilir. Bu tür maddi ve manevi kayıplar için kurduğumuz 7/24 teknik servis bölümümüz anında olası bir arızaya müdahale etmek için kurulmuştur. İnternet sitemizden de canlı destek hattına bağlanarak yardım alabileceğiniz gibi, kısa vadede kesi çözümler için yanınızdayız. 

7/24 teknik servis özelliği 

Toner ve yedek parça ihtiyaçlarınız

Lazer ve mono özellikli fotokopi makineleri 

Yazıcı ve fax cihazları 

Stok ürün ihtiyacınız 

Şirketimiz tarafından karşılanacak, siz sadece çalışmanız gereken işlemleri gerçekleştireceksiniz. Kısa vadede, kesin çözüm idealimizle Çağlayan fotokopi kiralama işlemlerinde ideali ve en iyi şirketlerden biriyiz. Herkesin memnun kalacağı, düşük bütçeli ve kaliteli alışveriş için son dönemin en kaliteli teknolojilerinden faydalanıyoruz. Teknik servisimiz ve ekibimizle kısa zamanda kaliteli hizmet için sizin ve şirketinizin yanındayız.