logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Etiler fotokopi kiralama

Etiler fotokopi kiralama

Kiralamanın bir makine maliyetinden daha düşük olduğunu biliyor muydunuz? Türkiye’de artık büyük şirketler ve iş sahasının olduğu bütün alanlarda Etiler fotokopi kiralama kullanıyor. Sadece kağıt sizden ve geriye kalan hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Bu sistem makine kiralamak için geçerlidir. Ama makineyi alıp, kağıt masraflarını da hallederseniz geriye kalan bütün fotokopi ihtiyaçları yine bizim tarafımızdan karşılanıyor.

 Bilindiği gibi fotokopi makinesi almak ucuza mal olmaz. Teknik servis, sarf malzeme gideri, toner ve daha birçok makine masrafını karşılamak zorunda kalırsınız. Üstelik bunlarla uğraşmak da ayrıca can sıkıcı olabiliyor. Örneğin işiniz gereği o gün acil bir çıktıya ihtiyacınız var, fakat makine arızalandı. Bunun için teknik servisten randevu almanız gerekecek, teknik servisin randevuları genellikle aynı gün içerisinde olmaya biliyor. Ama fotokopi kiralayan şirketler, sizin sorunlarınızı anında çözmeyi hedeflemektedir. Bu tarz problemlerle karşılaşmamanız ve mağdur olmamanız için verilen fotokopi hizmeti çok kapsamlı olmaktadır. 

Kiralamanın Karlı Yanları Neler?

Sadece Etiler fotokopi kiralama hem kısa hem de ucuz bir yöntemdir. Kiralama sistemleri arasında bulunan önemli detaylardan biri, şirketinizin ihtiyacı olan birçok fotokopi ihtiyacını az masrafla halledebiliyor olmanızdır. Toner ihtiyacınız, yedek parça ihtiyacınız ve servis ihtiyacınız şirketimiz tarafından karşılanıyor. Yedek parça almanıza gerek yok, toner ve makine masraflarına karışmıyorsunuz. Kolay ve ucuz bir anlaşma sonucunda hem kar ediyorsunuz hem de birçok şeyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Kiralama Sistemlerimiz Neler?

Etiler fotokopi kiralama sistemleri, hizmetlerimiz arasında yer alan, ucuz ve hızlı hizmetlerimizden biridir. İstediğiniz cihazı alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Geriye kalan bütün işlemlerden biz sorumlu oluyoruz. Kısaca sadece makinelerin teknik olan bütün arıza, ihtiyaç ve sarf malzemelerinden sorumluyuz. Kiralama sistemlerinde olası bütün arıza ve teknik sebepleri takip ediyoruz. Bize ihtiyacınız olduğu anda hemen ulaşabiliyorsunuz ve iş yerinize teknik servis gönderiyoruz. Bu hizmetlerin karşılığında ise siz karlı çıkıyorsunuz.

·         Fotokopi makinesi kiralama (Bu sistemle sadece kağıt masrafını karşılayacaksınız. Geriye kalan masrafları ise biz karşılıyoruz.)

·         Kopya başı kirala sistemi (Bu sistemle sadece makine ve kağıt alıyorsunuz, geriye kalan bütün masraflar bize kalıyor.)