logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Gebze fotokopi kiralama

TONER MASRAFINA SON

Gebze’de işletme sahibiyseniz ya da ofisiniz varsa günümüz şartlarında en çok ihtiyaç duyulan büro malzemeleri arasında fotokopi makinasının olduğunu bilirsiniz. Eğer işyerinizde fotokopi makinanız yoksa sürekli olarak matbaa ve baskı işlemleri için işyerinizden ayrılmak zorunda kalırsınız ya da iş yerinizde bu işler için muhakkak bir elemana ihtiyaç duyarsınız. Genellikle işletmelerde baskı işlerinin yıllık hatta aylık maliyeti hesaplanamaz. Fotokopi çektirdiğiniz yere çoğu zaman günlük ödeme yaptığınız için işletmenizin baskı giderlerini takip etmeniz mümkün olmaz. Fotokopi masraflarından ne çıkar ki diye düşünüyorsanız, yıllık fotokopi masraflarınızın %80'i cebinizde kaldığında neler satın alabileceğinizi göz önünde bulundurmanızı isteriz. Çünkü Meral Bilgisayar ve Büro malzemeleri olarak, kiralama sistemi ile tüm müşterilerimizin baskı maliyetlerini %80 oranında azaltıyoruz. İstanbul içinde olduğu gibi İstanbul çevresinde de fotokopi makinası kiralama servisiyle bu ayrıcalıktan tüm işletmelerin yararlanmasını sağlıyoruz. Gebze fotokopi kiralama hizmetinden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterlidir. İşletmenizin baskı maliyetlerini hesaplayın.

Yıllık bu maliyetinizin büyük kısmının cebinizde kalması, işletmenizin büyümesine katkı sağlaması size cazip geliyorsa, bizimle iletişime geçin. 7 gün 24 saat boyunca firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Teknik destek hattımız ihtiyacı olan müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm önerileri sunmaktadır. Gebze fotokopi kiralama hizmetinden yararlanmanız için arayıp, firmanızın fotokopi işlemlerinin ne kadar olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Sizin için en uygun olan üstün Japon teknolojisiyle üretilen fotokopi makinasını kiralama fırsatı sunulur. Aynı gün içerisinde kiraladığınız fotokopi makinasının kurulumu gerçekleşir. 'Fotokopi makinasını kiralama işleminin avantaj ve dezavantajları nelerdir' sorusu, müşterilerimiz tarafından firmamıza sıklıkla sorulmaktadır. Öncelikle belirtmek isteriz ki fotokopi makinası kiralama işleminin hiçbir dezavantajı yoktur. Çünkü ihtiyacınız olan fotokopi makinasını satın almadan kullanım hakkına sahip olursunuz. Ayıca kiraladığınız fotokopi makinasının hiçbir masrafına karışmazsınız.

Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, Gebze'de yaşayan ve fotokopi makinasına ihtiyaç duyan işletmelerinde ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gebze fotokopi kiralama hizmetinden yararlanmak için arayan tüm müşterilerimize en uygun fotokopi makinasını kiralama imkânı sağlıyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle her gün onlarca firmanın fotokopi makinası kiralama talebini karşılıyoruz.