logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Kağıthane fotokopi kiralama

Kaliteli işler için, kaliteli seçimler sizi bekliyor. Kağıthane fotokopi kiralama son zamanlarda makine fiyatından ve kullanımından daha ucuza mal olmaktadır. Dolar ve Euro kurunun artması ile şu an bir makine alımı çok daha pahalıya mal olacaktır. Sürekli kullanabileceğiniz bir makine almayı düşünüyorsanız, öncelikle bakımı ve teknik servisi maliyetlerini de kontrol etmelisiniz. Biz bu tür fiyat araştırmalarını yapıp, en kaliteli ürünleri hem uzun ömürlü olması hem de kaliteli işlem yapılması açısından değerlendiriyor sizlere daha iyi hizmet sağlıyoruz. Bugün bir Fotokopi makinesini kiralamak, alımından daha ucuza mal olmaktadır. Üstelik bizim şirketimizin avantajlarıyla çok daha karlı çıkabilirsiniz. Size kaliteli hizmet için biz her zaman buradayız.

İlk 1 Ay Kiralama Ücreti Almıyoruz

İyi bir fotokopi makinesi için dikkat edilmesi gerekenler, yapacağınız işlem için uygun makine seçimidir. Öncelikle biz ürünlerimizin kalitesinden ve çalışma disiplininden eminiz. Fakat sizin de emin olmanızı istiyoruz. Bunun için ilk ay sizden ücret talep etmiyoruz hem makineyi tanıyın hem de birlikte iş yapmanın memnuniyetine iki tarafta varsın. Size vereceğimiz hizmetler arasında yer alan toner ihtiyacınız, teknik servis ihtiyaçlarınız ve makine için yedek parça ihtiyacınız şirketimiz tarafından karşılanıyor. Sözleşme maddelerimizde yer alan bütün işlemlere tabi tutuyoruz ve biz de tabiyiz. Kaliteli ve uzun ömürlü Kağıthane fotokopi kiralama işlemleriniz için tam size göre.

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

Teknik alanda araştırıcı ve fiyat kontrolü yapan ekibimiz, sizlere iyi hizmet verebilmek içi Avrupa’da ve Türkiye’de de en önce gelen markaları ekipmanlarımız arasına alıyor. Kısa zamanda daha karlı işlemler için ucuz değil kaliteli ve ucuz Kağıthane fotokopi kiralama için çalışıyoruz.

·         Kyocera Mitaco- Siyah Beyaz Fotokopi ve Renkli fotokopi

·         Utax Renki Lazer yazıcı

·         Kyocera Mitaco- Mono Lazer yazıcılar

·         Kyocera MFP- Fax, Fotokopi, Tarayıcı ve Yazıcı

·         Olivetti- Mono Lazer yazıcı

·         Utax- Siyah beyaz mono lazer yazıcı

·         Olivetti- Siyah Beyaz fotokopi

·         Olivetti- Renkli fotokopi

·         Utax MFP- Fax, Yazıcı, Taraycı ve Fotokopi

Bütün ürünlerimiz de lazer, renkli ve mono özellikli fotokopi makineleri bulunmaktadır.