logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Kiralık renkli yazıcı

YAZICI İHTİYACINIZDA YANINIZDAYIZ

Firmalara ve çalışma alanlarına sağladığımız yazıcı ihtiyacında en kaliteli makineleri kullanmaktayız. Kiralık olarak hem siyah beyaz, hem de renkli yazıcı hizmeti vererek, birçok firmanın maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmaktayız. Japon teknolojisiyle tasarlanan yazıcılar son teknolojik gelişmelere uygun olarak işleme sunulmaktadır. Kiralık renkli yazıcı hizmetinde fiyat politikamız modellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kiralık yazıcı sistemi sayesinde iş akışı hızlanmakta ve maliyetler %30’a varan ölçüde düşüş göstermektedir. Bu sistemde cihazdan kaynaklanan her sorunda sizlere teknik ekibimizle destek vermekteyiz. Müşteri destek hattımıza ulaşarak yazıcı kiralama sistemi hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi alma şansına sahip olursunuz.

Teknik fotokopi olarak, hemen her sektördeki çalışma alanları için lazım duyulan yazıcı kiralama hizmetini vermekteyiz. Bu işi uzun yıllardır yapan bir isim olarak, Kiralık renkli yazıcı sisteminde sizlere birçok kolaylık sunmaktayız. Bunlardan en önemlisi toner sarfiyatında ödemek zorunda olduğunuz ücreti sıfıra indirmenizdir. Toner masraflarınız firmamızca karşılanmaktadır. Kâğıt masrafı haricinde bütün ekstra ücretler bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Bakım, onarım gibi teknik hizmetler haricinde tamir edilemeyen durumlarda makineniz ne olursa olsun hemen yenisiyle değiştirilmektedir. Sizlere sunduğumuz bir diğer hizmet de uzaktan görüntüleme merkezimiz sayesinde çalışma alanınız içinde olmasak bile teknik destek verebilme gücüne sahip olmamızdır. Hem de ücretsiz olarak. Personelinizin yazıcılarla ilgili işin içinden çıkamayacağı durumlar olabilir. Böyle bir durumda yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz.

Bünyemizde bulunan renkli lazer yazıcılarımız MİTACO-KYOCERA marka cihazlardır. Bu da demek oluyor ki sektörün en kuvvetli Kiralık renkli yazıcı modellerine sahip olmaktayız. 12 bin sayfa siyah toner, 6000 sayfa renkli toner kapasitesine sahip olan bu cihazlar oldukça yüksek bir teknolojinin ürünüdür. Çalışma alanlarınıza uyum sağlayan renkli yazıcılar sayesinde iş akışınızı hızlandıracağınız gibi maliyetlerinizi de düşürmeye başlarsınız. İlk baskı hızının sadece 10,5 saniye olduğu yazıcılar sayesinde son derece hızlı bir şekilde doküman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tam 200 bin A4 sayfası ömrü olan makineler uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklı bir işlemci kapasitesine sahiptir. Teknik Fotokopi resmi internet sayfasından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.