logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Kurtköy fotokopi kiralama

EK ÜCRET ÖDEMEDEN FOTOKOPİ MAKİNASI KİRALAYIN

Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, İstanbul'un her semtine kiralık fotokopi ve kiralık yazıcı kurulumu sağlıyoruz. Aynı zamanda fotokopi makinası alan müşterilerimizin kurulumundan, bakım ve teknik servisine kadar her konuda yardımlarına koşuyoruz. Kiralık fotokopi hizmeti verdiğimiz semtlerden bir tanesi de Kurtköy'dür. Kurtköy fotokopi kiralama sistemine geçen müşterilerimizin aylık ödediği fotokopi ve baskı maliyetlerinin düşmesine yardımcı oluyoruz. Kiralık fotokopi makinası alan müşterilerimiz tonere, yedek parçaya ve teknik servise para ödemez. Kiralama bedeli ve kâğıt ücretinin dışında müşterilerimizden ekstra ücret talep edilmez. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize mobil destek hizmeti verilir.

Farklı sektörlerde birçok firmanın faaliyet gösterdiği Kurtköy’de fotokopi kullanımı oldukça fazladır. Kurtköy fotokopi kiralama hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçları belirlenir ve bu doğrultuda kendileri için en uygun olan hizmet sağlanır. Her ihtiyaca uygun fotokopi makinası kiralaması yapılır. Müşterilerimizin firmamızı arayarak ihtiyaçlarını belirtmesi ya da firmamıza gelmeleri yeterlidir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan kopya adedini belirtmeleriyle kendileri için en uygun cihazın ve hizmetin belirlenmesi sağlanır. Bizi arayarak, ihtiyacınız olan fotokopi makinası hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin reddetmenizin mümkün olmayacağı cazip fırsatlardan yararlanmanıza imkân sağlayalım. Firmamızla irtibat kurduktan sonra aynı gün içerisinde fotokopi makinanızın kurulumu gerçekleşir. Kurtköy’de bulunan firmalar arasında ayrım yapmaksızın hizmet sunmaktayız. Firmanızın ihtiyacına göre size en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. İster fotokopi kiralayın, isterseniz yazıcı kiralayın, ek masraf ödeme gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Makinaların kurulumundan bakım, onarım, yedek parça ve tamir işlemleri teknik servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kiralama işleminiz tamamlandıktan sonra sizin ihtiyacınız olan her an, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak destek vermekteyiz. Fotokopi makinanızla bir problem yaşadığınızda bizi aramanız yeterlidir. İstanbul’un her yerine anında erişim sağlayan ekibimiz, işlerinizin aksamaması için en kısa sürede sorununuzu çözecektir.

Ek ücret ödemeden Kurtköy fotokopi kiralama hizmetini kullanan müşterilerimiz, fotokopiye harcadıkları masrafları azaltmanın keyfini yaşamaktadır. Sizde kiralık fotokopi kullanmanın avantajlarından yararlanmak için firmamızı arayabilir, teknik ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.