logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Maslak fotokopi makinesi kiralama

ÇALIŞMA ALANLARINDA FOTOKOPİNİN YERİ

Bir firmanın becerisi sadece yaptığı hizmetlerin kalitesiyle değil, çalışma alanlarında sahip olduğu her türlü cihazın kontrollü çalıştırılmasıyla da bağlantılıdır. Doküman ihtiyaçlarınızı karşılayan yazıcı ya da fotokopi makinesi gibi cihazlar çoğu zaman firmalara ekstra maliyet getirirler. Toner ve sarf malzemeler yüzünden birçok firma ay sonunda inanılmaz maliyet tablolarıyla karşılaşmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde çalışıyorsanız, ofislerde harcanan tonerin haddi hesabı olmadığını daha iyi görebilirsiniz. Maslak fotokopi makinesi kiralama hizmeti için de Teknik Fotokopi olarak, sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Bu hizmete bütün toner masrafı, kurulum hizmeti ve teknik servis desteği dâhildir. Size sadece cihazın ücretini ödeme ve kâğıt masrafını karşılamak kalmaktadır.

Teknik Fotokopi bünyesi altında verilen fotokopi makinesi kiralama hizmetini öncelikle 1 ay ücretsiz olarak deneme hakkına sahipsiniz. Bu süre içinde sistemin nasıl işlediğini daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Ekonomik anlamda ne kadar avantaj sahibi olacağınızı 1 ay içinde görebilir ya da size uygun olmadığını, işletmeniz açısından gerekli olmadığını düşündüğünüz an 1 aylık deneme süresi sonrası sözleşmeyi yenilemeyebilirsiniz. Maslak fotokopi makinesi kiralama hizmeti ve diğer semtler hakkında verdiğimiz kiralama hizmetleri için bizimle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Sistemi ve nasıl işlediğini sizlerle ayrıntılı olarak anlatmak ve sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. Ücretlendirme çizelgesi fotokopi makinelerinin modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Japon teknolojisi donanımlı fotokopi makinelerinin kapasitesi oldukça güçlüdür. Firmamız tarafından sizlere teslim edilecek olan bütün cihazlar sıfır şekilde kutusundan çıkarılarak kurulmaktadır. Çalışma alanınıza kurulacak Maslak fotokopi makinesi kiralama sistemi sayesinde iş hayatının en yoğun olduğu bölgelerde iş akışının hızlanması sağlanmaktadır. Firmamız sizlere cihazlara daha iyi hâkim olmanızı sağlayacak çözüm önerileri sunarken, her türlü teknik problemde yanınızda olmaktadır. Hem kiralık fotokopi, hem de kopya başı sistemi firmanızın maliyetini gözle görülür bir ölçüde düşürecektir. Teknik servisini de üstlendiğimiz Kyocera Mitaco marka fotokopi makinelerimiz, dünyanın en geniş fonksiyonlu fotokopi cihazlarıdır. Bünyemizde barınan 5 araçlı olmak üzere, 2 yaya, 1 de uzak bağlantı teknisyenimiz görev almaktadır. Bu şekilde profesyonel olarak, sizlere hizmet vermekteyiz.