logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Seyrantepe fotokopi kiralama

Seyrantepe fotokopi kiralama

En iyi markaların, en son teknolojisi ile çalıştığımız fotokopi makinelerimiz Japon teknolojisi ürünleridir. Seyrantepe fotokopi kiralama ihtiyaçlarınız içi yeterli teknik donanıma sahip olan ürünlerimiz, birçok yazıcı ve baskı aletinden çok daha kullanışlı ve kalitelidir. Kiralık yazıcı bilindiğinin aksine, alımından daha ucuza mal olur ve düşük bütçeyle birçok imkandan faydalanmanızı sağlar.

Örneğin teknik servis ve yedek parça yazıcı ürünlerin en maliyetli masraflarından biridir. Bizler sizin için hem kaliteli hem de son teknolojiye sahip ürünleri toparlarken, 7/24 hizmet etmeye devam ediyoruz. İstediğiniz her an teknik servisimizden yararlanabilir, cihaz ve yedek parça değişimi yapabilirsiniz. Kaliteli ve son dönemin en iyi Japon markalarını kiralayabilir, kısa vadede kar edebilirsiniz.

Kirama Ücreti Ne Kadar Olur?

Kiralık yazıcı makinelerimiz, dolar ve Euro kurlarına göre değişim göstermemektedir. Size kar ettirecek özelliklerden biri de bu olmakla birlikte, sizin sadece kağıt almanız yeterli olacaktır. Kısa zamandan kiralık yazıcı fiyatlarında çok fazla artış olması nedeniyle Türkiye standartlarında kiralamak tahmin ettiğinizden çok daha ucuza mal olacaktır.

Üstelik sözleşmeli şirketlerle ilk ay ücret almadan çalışmaktayız. İlk ay kiralama ücreti almadığımız gibi ihtiyacınız olan ürünleri satın alıp, yine teknik servisimizden ve yedek parça hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kısa zamana çok daha karlı ve güvenilir Seyrantepe fotokopi kiralama markaları için sayfamızı ziyaret edip diğer ürünlerimize ve teknik donanımıza bakabilirsiniz.

Satın Alma Sistemi Nedir?

Yazıcı kiralama tarifemizin yanında bulunan diğer seçeneklerden biri de satın alma işlemlerimizdir. Size alacağınız ürünle ilgili bütün bilgilendirmeyi yapacak olan teknik ekibimiz, yine sadece makine alarak ve kağıt masrafını karşılayarak kar etmenizi sağlayacak bir seçenektir.

Satın alma işlemlerinde her zaman bilinenin aksine, kiralamakla neredeyse aynı bütçeye makine sahibi olabilirsiniz. Makine sahibi olduktan sonra kağıt alarak, sarf malzeme, teknik servis ve yedek parça ücretlerini ödemeden şirketimizin size sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Kısa zamanda, uzun ömürlü ve son teknolojinin bulunduğu yazıcı ürünlerimize sahip olabilir, iyi marka ve kaliteli baskı için şirketimizin diğer imkanlarından istediğiniz her an faydalanabilirsiniz.