logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Şişli fotokopi makinası kiralama

FOTOKOPİ MAKİNASINA SERVET ÖDEMEYİN

Fotokopi makinası, çeşitli yazılı ve görsel belgeleri hızlı ve ucuz bir şekilde birebir kopyalama işlemini yapar. Belgelerin kopyasını almak ya da yazılı materyalleri çoğaltmak için kullanılan fotokopi makinalarını satın almak her zaman mümkün olmayabilir. İş yerlerinde, okullarda ve gündelik hayatta her daim kullanmaya ihtiyaç duyulan fotokopi makinasını kiralamak mümkündür. Şişli fotokopi makinası kiralama işlemi hem bütçenizi sarsmaz, hem de kiralama süreniz boyunca rahatça ve istediğiniz gibi kopyalama ve çoğaltma işlemlerinizi yapmanızı sağlar.

Fotokopi makinası özellikle iş dünyasında, eğitim ve devlet işlerinde vazgeçilmezler arasındadır. Fotokopi makinası almanız mümkün değilse ve her seferinde fotokopi ücreti ödemek sorunsa, o halde Şişli fotokopi makinası kiralama  işlemi yapabilirsiniz. Meral Bilgisayar ve Büro Malzemeleri olarak, dünyanın en uzun ömürlü fotokopi makinalarını kiralama imkânı sunuyoruz. Kiraladığınız fotokopi makinanızla istediğiniz dosyaların ve kâğıtların rahatlıkla çoğaltılmasını sağlayabilirsiniz. Fotokopisini çekmek istediğiniz belgenin boyutunu, fotokopi makinasında ayarlayabilirsiniz. Üstün Japon teknolojisinin kullanıldığı fotokopi makinalarımızda renkli ve aslına en yakın şekilde kopyalama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız fotokopi makinasının kurulumu yapılırken, size kullanımı hakkında detaylı bilgi verilir. Sadece kiralama ücreti ve kâğıt masrafları size aittir. Fotokopi makinasının toner ve kartuş masrafları firmamız tarafından karşılanır. Herhangi bir arıza durumunda teknik ekibimiz yardımınıza koşar. 7 gün 24 saat boyunda mobil destek hattımızı arayarak karşılaştığınız problemlerin çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, 2008 yılından beri fotokopi satış, kiralama ve teknik servisi konusunda profesyonel olarak çalışmaktayız. İhtiyacınız olan fotokopi makinası ise, o halde sizi firmamıza bekliyoruz. Binlerce müşterimiz gibi sizi de Şişli fotokopi makinası kiralama işleminin kolaylığı ve rahatlığıyla tanıştırmak istiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz. Sizleri de memnun etmek istiyoruz. Fotokopi işlemlerinizdeki maliyetlerinizi kiralık fotokopi makinası ile düşürmek konusunda iddialıyız. Siz sadece aylık çekeceğiniz kopyanın ücretini oldukça düşük maliyetle ödeyeceksiniz. Biz kullanacağınız fotokopi makinasının tüm kurulum, bakım ve sarf malzeme masraflarını karşılayacağız. Firmamızı tercih eden binlerce müşterimiz gibi sizi de memnun etmek istiyoruz.