logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Şişli fotokopi makinesi kiralama

KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNESİ

Japon teknolojisinin en son ürünleriyle Şişli fotokopi makinesi kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet karşılığında son derece ekonomik bir fiyat çerçevesi sunmaktayız. Kiralamış olduğunuz modern tasarımlı fotokopi makineleri sayesinde kimlik, ehliyet ve pasaport gibi evrakları otomatik olarak birleştirebilirsiniz. Buna ek olarak e-postaya, USB belleğe, klasöre ve ftp gibi türlerde tarama işlemi yapabilirsiniz. Size gelen faksı e-postaya, ftp’ye ve bilgisayara düşürebilirsiniz. Kiraya vermiş olduğumuz fotokopi makinelerimizin hepsi Cin – Net uyumlu cihazlardır. Dakikada 35 ve 80 sayfa baskı hızına sahip olan fotokopi makinelerimiz aynı zamanda kablosuz kullanıma da uygundur. Fotoğraf çoğaltma, kitap kopyalama ve çoğaltma gibi işlemleri de üstün teknoloji fotokopi makinelerimizi kiralayarak, rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Fotokopi olarak, sizlere verdiğimiz fotokopi makinesi kiralama hizmetinde her türlü ayrıntıyı sizler için düşünmekteyiz. Bu sayede çoğaltma işlemi esnasında sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Bunun için mobil araçlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan toner cihazlarını sizlere yedekli olarak sağlamaktayız. Şişli fotokopi makinesi kiralama hizmeti son derece kullanışlı bir ihtiyaçtır. Siz sadece kâğıt ücretini ödeyin, biz de sizlere her türlü fotokopi ihtiyacınız için makine, toner, yazıcı ve teknik destek hizmeti tedarik edelim. Makinelerimiz aynı zamanda personel kartı ile kullanabilme özelliğine de sahip cihazlardır. Bu anlamda büyük firmalar da bizim makinelerimizi sıklıkla kiralayarak, bu hizmeti almaktadırlar.

Fotokopi makinelerimizi kiralarken, sizler için her türlü detayı düşündüğümüzü belirtmek isteriz. Fotokopi makinelerimiz tarih öncesi modellerinden çok farklı bir şekilde tasarlandıkları için çalışma esnasında son derece sessiz ve titreşimsiz faaliyet göstermektedirler. Böylece sessizliğe önem veren ofislerde bile makineleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şişli fotokopi makinesi kiralama hizmeti son derece şeffaf ve geniş alternatifli bir hizmettir. Kiralama hizmeti verilen firmalara en baştan hizmetle ilgili bütün detaylar anlatılır. Web ara yüzü kontrol paneline sahip olan fotokopi makinelerimiz Türkçe ve dokunmatik tuş paneliyle de herkesin rahatça kullanabileceği cihazlar olma özelliği taşımaktadır. Fotokopi makinesi kiralama hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi resmi internet sayfamıza girerek alabilir, bizlerle iletişim numaralarımız aracılığıyla hemen iletişime geçebilirsiniz.