logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 5357264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Şişli kiralık fotokopi

Bilinenin aksine yazıcı kiralama, satın alma işlemlerinden çok daha az bütçeli bir işlemdir. Şişli kiralık fotokopi olanağı sağlayan şirketimiz hem kaliteli hem de uzun ömürlü ürünlerle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son dönem teknolojisinden faydalanıyor.

Japon teknolojisiyle, hızlı ve renkli çıktılar için uzun vadede kar edebileceğiniz tarifelerimizle yalnızca kiralama değil, satın alma işlemleri de yapabilirsiniz. Teknik servis, yedek parça ve sarf malzeme olanaklarından kısa zamanda, düşük bütçeyle faydalanabilir, yeni ve sıfır ürünlerimizle işinizde 1 numara olabilirsiniz. Yazıcılarımızın kullanım olanakları hem kolay hem de düşük bütçelidir. Kaliteli ve uzun ömürlü işler içi çalışan ekibiz 7/24 yanınızda olmaya devam edecektir.

Renkli Lazer ve Fotokopi

Renkli toner fotokopi makinelerinin ve renkli yazıcıların en masraflı ürünlerinden biridir. Bunun için lazer kullanımı tavsiye ettiğimiz tarifelerimizden biri olmasının yanı sıra, fotokopi makinesi kullanmak isteyenler için de toner ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kaliteli toner ve sarf malzemelerinin bulunduğu şirketimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her zaman yanınızda olmaya devam edecek.

Şişli kiralık fotokopi işlemleri için sizi düşündüren diğer masrafları üzerimize alarak, sizin sadece işinizi yapmanızı sağlıyoruz. Toner ve sarf malzemeler son dönem dolar ve Euro üzerinden satıldığı için çok daha maliyetli olmaktadır. Ama bizim tarifelerimizle sadece makine ya da kağıt alarak diğer masraflardan kurtulabilirsiniz. Kısa vadede uzun süreçli kar etmek için kullanabileceğiniz yazıcı ve fotokopi markalarımız kaliteli ürünlerle çalışmaktadır.

Renkli Yazıcı Markalarımızı Özellikleri Nelerdir?

Şişli kiralık fotokopi ve yazıcılarımızın genel özellikleri, yazıcılarımızın çözünürlükleri 600x600 dpi özelliğine sahiptir. Toner ömrü 12.000 sayfa renkli çıktılar için 6000 sayfadır.

 Hızı dakikada 21 sayfaya kadar çıkabilen renkli yazıcı kiralama markalarımız, kısa vadede uzun ömürlü işlemler için kullanabileceğiniz en iyi markalardır. Multi bit teknolojisinde sahip olmasının yanı sıra, kağıt kapasitesi 400 ve hafızası 256 kapasitededir. Size daha iyi hizmet verebilmek için en iyi markaların en iyi özelliklerini derledik. Yeni ve son model yazıcı ürünlerimizi kiralama ya da satıl alma tarifelerinden yararlanarak, ihtiyacınız olan işleme göre seçebilirsiniz.